Firemní a společenské akce

  • Vybíráte vhodné místo pro vaši firemní nebo společenskou akci?
  • Líbilo by se Vám stmelit pracovní kolektiv na jedinečném místě?
  • Rádi byste pozvali své přátele a známé do unikátního prostředí?
  • Chcete si užít váš slavnostní den a nevšední zážitek v nejpřitažlivějším společenském prostoru v Praze?
Poptat

Exkluzivní Rytířský sál Hotelu Kampa - Stará zbrojnice v centru Prahy patří na vrchol nejvyhledávanějších eventových a konferenčních prostor. Svou kouzelnou atmosférou rytířů, zbrojnošů a mušketýrů, špičkovou gastronomií, profesionálním zázemím a vstřícným přístupem zaměstnanců uchvátí každého zákazníka a návštěvníka.

Oceňovaná poloha Hotelu Kampa - Stará zbrojnice v historickém centru Prahy je v snadném přístupu pěšky nebo vlastní či městskou dopravou. Hotelové parkoviště, rychlý internet a nejmodernější technické vybavení, to jsou důvody pro rozhodnutí uspořádání vaší firemní nebo společenské akce v unikátních prostorách.

Originální interiér Rytířského sálu, menší salonky s příběhy mušketýrů, zbrojnošů a rytířů, prostory s klenutými malovanými stropy, jedinečnou výzdobou a galantní atmosférou, to jsou místa, na které budete s radostí vzpomínat.

Nabídka doprovodných zábavných a eventových programů šitá na míru umocní každému zákazníkovi neopakovatelný zážitek mezi replikami rytířské zbroje, mušketýrských doplňků a výzdoby.

Špičková gastronomie pod vedením uznávaného šéfkuchaře Miloše Kuby připravuje kulinářské delikatesy nejen pro hosty hotelu a restaurace, ale i pro významné státní a společenské akce organizované např. na Pražském hradě, v Rudolfinu, Národním divadle nebo v zahraničí.

Náš přístup je velmi individuální, snažíme se vždy splnit všechna zákaznická přání. Obraťte se na nás s důvěrou, rádi Vám připravíme program, menu a další služby na míru se zárukou spokojenosti.