Pokoje

Pokoj připraven od  : 14.00 hod.
Uvolnění pokoje do : 11.00 hod.

Hotelové pokoje jsou vkusně zařízeny a jejich vybavení zdůrazňuje historii a jedinečnost budovy ze 17. století. Hotel jako chráněná památková budova nenabízí klimatizované prostory. K základnímu vybavení všech pokojů však patří účinný přenosný ventilátor. Pro hosty jsou připraveny nekuřácké pokoje. Pokoje a chodby jsou vybaveny protipožárními hlásiči dle norem Evropské unie.

Internetové připojení prostřednictvím Wi-Fi sítě je možné v celém hotelu zdarma. Pro rodiny s dětmi jsou na vyžádání k dispozici dětské postýlky

Složení pokojů:

  •   5 jednolůžkových pokojů
  • 65 dvoulůžkových pokojů
  • 13 Deluxe pokojů
  •   1 rodinný pokoj

V hotelu je k dispozici 84 pokojů, z toho 13 pokojů typu Deluxe a na vyžádání je možné připravit jeden Rodinný pokoj.

Bohatá snídaně podávaná formou švédského stolu je servírována od 7:00 - 10:00 hodin. Na přání hosta lze připravit snídaňový balíček v případě dřívějšího odjezdu.

Historie hotelu Kampa

První písemná zmínka o komplexu budov, kde se nachází Michnův palác a hotel Kampa, pochází z roku 1293. V roce 1330, královna Eliška Přemyslovna založila klášter na této půdě, který byl vypálen v roce 1420. Poté, již neexistují žádné záznamy o tomto místě a budovách.

Další zmínka pochází ze 17. století, což je nejdůležitější období pro Michnův palác a hotel Kampa. Michnův palác byl postaven v renesančním stylu a šestkrát přestavěn. V této době byla postavena jízdárna a stáje, které nyní slouží jako hotel a restaurace (Hotel Kampa).

Od roku 1767 se palác stal sídlem rakouské armády. V roce 1921 koupila palác Česká obec sokolská, a ta jej spravuje doposud.