Reference

Nám zaslané reference

Olga Jedlinská » 4.5.2015

Vážení,
obdrželi jsme dárkový poukaz a byli jsme v hotelu Kampa ubytováni ve dnech 21.4. - 23.4.2015. Tímto sděluji, že jsme byli nadmíru spokojeni jak s vlastním ubytováním, tak s úžasnými snídaněmi. Chování a ochota personálu byly zcela příkladné. Vzhledem k pěknému počasí se nám pobyt v Praze vydařil a budeme vzpomínat. Váš hotel můžeme doporučit.

Natália a Marián Crkoňovci » 4.8.2014

Dobrý deň.
Chceli by sme sa Vám veľmi pekne poďakovať za príjemný pobyt 29.07 -01.08 2014 vo vašom hoteli. Poloha hotela a prostredie je pre nás ideálne, preto sme využili vaše služby už 2-krát a dúfame, že to nebolo naposledy. Služby hotela sú perfektné, personál príjemní. Veľmi by sme chceli vyzdvihnúť správanie a prístup manažérky hotela a pracovníkov recepcie, ktoré bolo veľmi milé a ústretové. Ešte raz ďakujeme za spríjemnenie nášho pobytu v Prahe a dúfame, že sa čoskoro vrátime. Prajeme všetko dobré.

Viera » 11.1.2014

Dobrý deň,
v termíne od 8.12.2013-10.12.2013 sme spolu s manželom boli ubytovaní vo Vašom hotely. Boli sme veľmi veľmi spokojní s ubytovaním aj so službami, ktoré nám hotel poskytol. Na základe kladných skúseností sme s manželom uvažovali, že by sme radi našej dcére, ktorá 13.4.2014 oslávi 30. narodeniny a jej manželovi, ktorý tiež oslávi 30. narodeniny zakúpili pobyt vo Vašom hotely. Vopred ďakujem za skorú odpoveď a bola by som veľmi rada ak by Vaša odpoveď bola kladná.
Prajem veľa spokojných klientov Vášmu hotelu a úspešný rok 2014.

Jana Šmigurová » 11.10.2013

Dobrý deň, ďakujem za ochotu a príjemný servis. Pobyt sa vydaril:-). Prajem Vám pekný týždeň a veľa spokojných klientov.

Petr Trávníček » 24.5.2013

Před odletem na dovolenou jsme strávili jednu noc v Praze – vybrali jsme si tento hotel díky příznivé ceně a hlavně dobré poloze. Na letiště jsme odjížděli druhý den brzy ráno a využili jsme služeb jejich hotelového transferu. Celkově v nás hotel zanechal pozitivní dojem – jedná se o stylové zařízení v historické budově. Tomu samozřejmě odpovídá i velikost pokojů atd.. Velmi oceňujeme čistotu a také ochotný a příjemný personál recepce, který nám vytiskl palubní vstupenky. Internet je k dispozici v celé budově což je jen pomyslnou třešničkou.

Konrád Sodomka » 15.5.2013

Počátkem května se naše firma účastnila konference v oblasti Malé strany a pro ubytování nám byl vybrán právě Hotel Kampa. Jako velké plus hodnotíme jednak možnost parkování přímo u hotelu a také samozřejmě výbornou polohu a zároveň klidné okolí. Vzhledem k hezkému počasí jsme po večerech ocenili možnost si sednout s kolegy na zahrádce patřící k hotelu a dát si něco k jídlu a pití. Naprostou nutností bylo pro nás připojení k internetu – naštěstí hotel nabízí stabilní pokrytí v pokojích i prostoru restaurace a baru.

Jindřich a Stanislava Mahlerovi » 1.5.2013

Hotel Kampa nám byl doporučen přáteli, kteří zde již bydleli. Máme roční dítě a tak jsme pro náš pobyt v Praze hledali spíše klidnější místo s dobrou dostupností ke všem kulturním a historickým pamětihodnostem. Do hotelu jsme přijeli kolem oběda a velice příjemně nás překvapilo, že pokoj byl již připraven i s dětskou postýlkou. Zaparkovali jsme na velkém parkovišti přímo u hotelu. Za parkování sice platíte, ale na druhou stranu se jedná o běžnou v rámci všech evropských měst. Náš pokoj byl prostorný s výhledem do parku Kampa. Snídaně byla každé ráno v Rytířském sále a toto si jméno rozhodně zaslouží (středověká dekorace vypadá opravdu působivě). Nabídka snídaní je pestrá – od domácích koláčů po výbornou polévku. Náš výborný zážitek z Prahy a z pobytu v Hotelu Kampa dovršil skvělý personál hotelu. Tento hotel určitě doporučíme všem svým přátelům.

Mgr. Michal Urban » 15.4.2013

MŠMT - děkovný dopisVážený pane generální řediteli,

dovolte mi, abych vaším prostřednictvím vyjádřil své velké poděkování obchodní ředitelce Ing. Kateřině Kameníkové, panu provoznímu hotelu Kampa Přemyslu Mazurovi a jeho týmu za velice profesionální a více než obětavý přístup a pomoc v rámci příprav a samotné realizace našeho mezinárodního semináře k politice mládeže, který se ve dnech 8. - 9. dubna 2013 konal v hotelu Kampa.

S pozdravem
Mgr. Michal Urban
ředitel odboru pro mládež

Serge - Parfums du Monde » 2.4.2013

Parfums du MondeDraha Pani Solcova, skupina byla velice spokojena s pobytem; mnohem dekujeme

Petr Vojáček » 1.3.2013

Na to, že jsem byl ubytován v lokalitě Kampa - supr cena a ubytování, nejlepší snad byla restaurace, rád se zde budu vracet

Josef Matonoha » 11.2.2013

Lokalita hotelu je velmi dobra, blizko k lanovce na Petrin, k tramvajim, k Male Strane, a pod. Personal byl take velice mily, ochotny a profesionalni s reprezentativnim vystupovanim i vzhledem! Snidane je prepychova v krasnem prostredi dobove restaurace, a dokonce i s doprovodem hry na klavir.

+ Reference 2012

Jiří Štefík » 21.10.2012

Pro naši krátkou zastávku v Praze jsme si zvolili jedinečný Hotel Kampa, který je umístěn v klidné části na Malé Straně, ideální pro prohlídku města. Ocenili jsme zejména příjemný personál, celkovou "středověkou" atmosféru, čistotu pokojů včetně ostatních hotelových prostor a v neposlední řadě bezproblémové parkovaní u hotelu. Snídaně v Rytířském sále za doprovodu živé hry na piano nás příjemně naladila po ránu.

Raimonda Nováčková » 3.9.2012

Dobrý den, chtěli bychom Vám moc poděkovat za skvěle připravený narozeninový balíček. Byli jsme nadšeni z organizace, služeb, přístupu i naaranžování objednaných náležitostí na pokoji. Večeře byla moc dobrá, dokonce jste se strefili i se svíčkovou, což je oslavencovo nejoblíbenější jídlo:o)
Váš narozeninový balíček dokonale splnil účel, takže díky moc!

Vladimír Chladil » 30.5.2012

Kolektiv hotelu Kampa,
tímto se s Vámi chci podělit o své zážitky z pobytu v hotelu Kampa. S manželkou jsme u Vás strávili krásný a romantický víkend u příležitosti výročí naší svatby. Tento hotel jsme si vybrali nejen díky skvělé poloze, ale i díky středověké výzdobě, která se odlišuje od vědšiny moderních a lehce „sterilních“ hotelů. Hotel nabízí možnost parkovaní, která je sice za poplatek 450Kč, ale ve srovnání s městy západní Evropy se nejedná o žádnou nenormální věc. Samotný příjezd probíhal rychle a profesionálně – pokoj, který nám byl přidělen (číslo si již přesně nepamatuji) byl útulný, prostorný a měl výhled do zeleného parku Kampa. Personál recepce nám doporučil nejzajímavější památky které máme navštívit a velký dík patří za zajištění lístků (na poslední chvíli) do Národního Divadla, které je pouze přes most od hotelu. Správný den začíná snídaní a tu jsme si na Kampě po oba dva dny opravdu užili – živý pianista, velký výběr pochutin a dokonce čerstvé palačinky, které kuchař připravoval přímo před hosty v restauraci. Skvělé!
Shrnuto a podrženo jsme si tento víkend užili na 150% a to i díky pohostinnosti hotelu Kampa. Pouze malá poznánka – o pár palců větší rozměr televize by se hodil.

+ Reference 2011

Jíří a Jana » 29.09.2011

Hotel se nachází v krásné lokalitě. Ze všech stran na Vás dýchá atmosféra středověku. Snídaně nám moc chutnala, cítili jsme se jako na hradě a ubytování bylo komfortní. Určitě se vrátíme a děkujeme.

Miroslav Kounický » 16.06.2011

Výborná poloha hotelu v blízkosti historické části Prahy. Výborný personál velmi ochotný, Dobrá kvalita snídaně.

manželé Davídkovi » 12.05.2011

Personál velice příjemný, prostředí nádherné, pokoj útulný a čistý, restaurace stylová, jídlo chutné :). Hotel se nachází v krásném a romantickém prostředí. Historické památky jsou téměř na dosah. Určitě se opět vrátíme. Děkujeme!

Marie a David » 21.1.2011

Děkujeme za krásný pobyt ve vašem hotelu s příjemnou středověkou atmosférou v tichém zákoutí Malé Strany Především pak pánům na recepci za zorganizování okružní jízdy Prahou , zajistění vstupenek do Národního divadla. Nejvíce se nám asi líbila romantická večeře při plavbě na lodi po řece Vltavě ,kterou jste nám také doporučili a zajistili. Byl to krásně strávený víkend, určitě se k vám vrátíme při příští návštěvě Prahy Doporučíme vás všem kamarádům a známým

manželé Navrátilovi » 14.1.2011

Vážení, po návštěvě vašeho hotelu jsme se rozhodli napsat tento dopis a rozhodně váš hotel doporučit všem návštěvníkům Prahy. Hotel je v úžasné lokalitě, v klidných úzkých uličkách u parku Kampa a pár kroků od Karlova mostu. Pokoje jsou pohodlné, čisté a velmi nás překvapila výzdoba celého hotelu a především restaurace v historickém stylu. Podávání snídani /velmi dobré/ při příjemném hudebním doprovodu pianisty je vážně skvělý nápad. Také nemůžeme opomenout vstřícnost a ochotu vašeho obsluhujícího personálu. Přejeme vám udržení stejné kvality pro mnoho nadcházejících sezon a těšíme se někdy zase nashledanou.

Jan Kars/obchodní zástupce/ » 10.1.2011

V půlce ledna jsem díky pracovním povinnostem strávil dvě noci v hotelu Kampa. Jelikož se jednalo o služební cestu, musím vyzdvihnout velmi výhodnou polohu/ přímo v historickém centru Prahy/ a také možnost parkování na velkem parkovišti u hotelu/za poplatek/ Na pokoji je k dispozici připojení k internetu, stejně tak v prostoru restaurace a baru - tudíž člověk může být stále on-line. Personál hotelu je příjemný a snídaně velmi dobré Pokud navštívíte tento hotel doporučuji pokoj s výhledem do parku

+ Reference 2010

Miloslav Volf » 15.6.2010

Dobrý den pane Kudláčku,
Vám a celému Vašemu týmu děkuji za velmi profesionální práci. Myslím, že se akce opravdu vydařila.
S pozdravem
Volf kancelářské potřeby s.r.o. Dubenská 1, 370 05 České Budějovice

MUDr. Ivana Kaderkova » 2.2.2010

Dobry den pane Kudlacku,
velmi dekuji, byli jsme spokojeni a vecirek u vas pridal lesku vydarenemu kongresu. Verim, ze se na vas obratime v budoucnu s dalsi akci. Hezky zbytek dne a za nas vesely tym< br/> General Manager, We Make Media, s. r. o., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3

+ Reference 2009

Veronika Slováková » 30.10.2009

Hezký den pane Kudláčku,
děkuji za skvělou přípravu i průběh celé akce, byli jsme spokojeni a budeme se těšit na případnou další spolupráci.
S přátelským pozdravem
vedoucí Německé turistické centrály pro ČR a SR, Praha 1

Mgr. Milan Hradický, IMG a.s. » 30.10.2009

Vážený pane řediteli,
touto cestou bych Vám a všem ostatním zaměstnancům Vašeho hotelu chtěl ještě jednou poděkovat za úsilí, kterým jste významně přispěli k úspěchu a celkové spokojenosti s vašimi službami v souvislosti s pořádáním evropské konference makléřské sítě Wells Fargo Global Broker Network v termínu 7. – 9. 10. 2009 v Praze.

Všechny Vámi zajišťované hotelové a konferenční služby byly na vysoké úrovni, a touto cestou mohu doporučit všem dalším tento hotel, kteří budou hledat alternativní možnosti, jak uspořádat svoji akci v zajímavých prostorách s nádechem historie.

Přeji vám všem hodně dalších spokojených hostů, a úspěch ve všem co děláte

Veronika Krýžová, DELL Computer » 16.9.2009

Dobrý den pane řediteli,
Ráda bych Vám poděkovala za včerejší akci, která byla podle mě a mých kolegů naprosto skvělá J vše proběhlo bez sebemenších problémů, načasování bezvadné, jídlo špičkové..
Určitě se na váš hotel s důvěrou obrátím při plánování dalších Dell akcí..
Ještě jednou díky
Veronika Krýžová - Dell Computer

+ Reference 2008

JUDr. Zdenko Litavský  » 16.12.2008

Dobrý den,
minulý týden ve dnech 9. 11. 12. 08 naše společnost Xella CZ přes vaši agenturu pořádala akci v hotelu Kampa. Ráda bych touto cestou poděkovala za všechny služby, kterých se nám dostalo. Nestává se totiž vždy, že akce tohoto druhu probíhají bez problémů. V hotelu Kampa - ať jsem jednala s panem ředitelem, paní Havlovou, pány na recepci, na baru či jinými - všichni byli vstřícní a nápomocní. Díky tomu byla návštěva z evropských států, pro níž jsme akci připravovovali, spokojena.
Díky za to !!!

Přeji krásné Vánoce a hodně úspěchů v roce 2009.
S pozdravem
Dana Číková, asistentka GŘ, Xella.CZ, s.r.o., www.xella.com


Vážený pane řediteli,
dovolte mi, abych Vám poděkoval za překrásný večer, který zažili účastníci včerejší večeře v Hotelu Kampa. Osobně jsem nebyl přítomen, nicméně již včera večer jsem byl zpraven, že vše bylo skvělé, počínaje jídlem a občerstvením nekonče. Účastníci vysoce hodnotili špičkovou úroveň obsluhy i celkové aranžmá, které jste pane řediteli v naprosto vrcholné úrovni zajistil. Musím konstatovat, že pokud si někdo všimne "neobvykle" vysoké úrovně obsluhy, věřte, že jde nepochybně o pozitivní kontrast ve vztahu ke srovnatelným podnikům obdobné klasifikační úrovně na různých místech ve světě.

Proto prosím tlumočte poděkování účastníků i všem, kteří vtiskli svůj podíl do práce na zcela originálním večeru, jak byl zúčastněnými hodnocen.

Děkuji Vám velice a věřím, že se naskytnou další příležitosti, jak ke všestranné spokojenosti využit služeb Hotelu Kampa. Přeji Vám ve Vaší bezvadné profesionální práci mnoho úspěchů.

Se srdečným pozdravem 
vedoucí hospodářského oddělení, Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče

Přihlaste se k odběru newsletteru a ušetřte 12%

required