Restaurace Rytířský sál - Stará zbrojnice

  • Reprezentativní restaurační prostor s atmosférou rytířů a mušketýrů.
  • Bohatý snídaňový teplý a studený bufet s živou hudbou.
  • Tradiční česká a mezinárodní jídla po celý den.
  • Culinary Team kuchařů s mezinárodními zkušenostmi.
  • Jedinečný prostor pro svatby, rauty, bankety a rodinné oslavy.
  • Hotelový bar a patrový servis pro zpříjemnění pobytu.
  • Venkovní zahradní restaurace s grilem.
  • Možnost objednání piknikových košů pro relaxaci v parku Kampa.

Unikátní atmosféra z dob rytířů a mušketýrů hosty hotelu Kampa osloví především v prostoru restaurace Rytířský sál, v baru a saloncích. Původní jízdárnu z konce 17. století dodnes připomínají historické klenuté stropy a bohatá výzdoba replik tehdejší doby. V současné době patří Rytířský sál - Stará zbrojnice díky své bohaté výzdobě historickými zbraněmi a dekoracemi k jedné z nejpřitažlivějších restaurací Prahy. Snídani si mohou hosté vychutnat při poslechu živé klavírní hudby.

Gastronomický zážitek pro hosty vytváří umění mistrů kuchařů Culinary Teamu SIVEK HOTELS společně s profesionálním servisem jak při snídaních, tak při poledním či večerním jídle.

Prestižní prostor restaurace je vyhledávaných místem pro pořádání svatebních obřadů a hostin, kdy se každá nevěsta může na chvíli stát princeznou a nechat se ochránit svým rytířem.

Prostor je skvělým místem pro uspořádání banketů, rautů, hostin, oslav a setkání firemní klientely i soukromých hostů. Kuchařský a obsluhující personál se zkušenostmi z nejprestižnějších cateringových akcí se postará o nezapomenutelnou atmosféru a kulinářský zážitek.

Nabídka vinného lístku, který je zaměřen na kvalitní vína tuzemské produkce, už jen podtrhne příjemně strávený čas v prostředí hotelové restaurace Rytířského sálu - Stará zbrojnice.

V době od 7:00 – 10:00 hodin se v Rytířském sále podává bufetová snídaně za doprovodu živé klavírní hudby. Snídaně jsou poskytovány i nebydlícím hostům, kterým je nabídnut snídaňový servis za 300 Kč na osobu.

Restaurace hotelu Kampa Rytířský sál - Stará zbrojnice je v provozu denně od 11:30 – 22:00 hodin. V hotelovém baru otevřeném denně od 11:30 – 23:00 hodin mohou hosté ochutnat alkoholické a nealkoholické nápoje, chutnou kávu a drobné občerstvení.

Patrový servis je poskytován na vyžádání denně od 7:00 - 22:00 hodin za 20% příplatek k cenám jídelního a nápojového lístku.